Saame tuttavaks,
mina olen Gerd – kodulehe tegija

kodulehe tegija

MINU lugu

Kõik sai alguse 10 aastat tagasi

Pisut rohkem kui 10 aastat tagasi pusisin teha oma esimest kodulehte ja just siis puutusin kokku esmaste veebiraamistikega. Tulemus oli rohelisel tasutal “Hello world” (…teate küll millest räägin). Kuid huvi teema vastu sellega ei piirdunud.
Mõni aasta hiljem ärikooli tudengina katsetasin sõpradega oma esimest start-up veebiprojekti. Pea kaks aastat unetuid öid ja eesmärk ikka kaugel tulevikus lõppes sellega, et otsustasime tugeva käepigistuse saatel projekti lõpetada. Järgnesid mitmed väiksemad tegemised, mis õpetasid küll palju, kuid märkimisväärset põnevust ellu siiski kaasa ei toonud.

7 aastat hiljem õpetan ise kodulehti tegema

Noored on enemasti ambitsioonikad ja nende elu kannustab suur soov midagi korda saata. Maksku see mis maksab. Tihti tulebki kulutada pigem isiklikku energiat, sest muud vahendid puuduvad. Nii juhtuski, et põlve peal õpitu sai praktikas kinnituse, vahel ka mitte. Ja ikka tuli positiivse lõpptulemuse nimel edasi pingutada. Täna mõistan, et see “hustlimine” on kingitus- andnud mulle üüratu teadmiste pagasi nii graafilises disainis, turunduses kui ka oma enda e-äri käivitamiseks.
Kasvanud õpilase rollist välja, näen täna selgemini, mis on minu töös oluliseim. Kuna valdkond siiski pidevalt areneb, saab ka edaspidi põnev olema. On hea meel kogemuslikku õpet teistelegi jagada.

Aitan ettevõtjatel ehitada ärisid veebis

Aastatega olen mõistnud, et mulle meeldib turunduslikult läbimõeldud e-äride ülesehitamine, süstematiseerimine ja analüütika ning seeläbi müügitulemuse kasvatamine. Samm-sammult protsessi läbi käies ja pidevalt testides loon eeldused, et vigu vältida või vähendada. Olen märganud, et nii jõuab kiiremini ja efektiivsemalt ka rahuldava lõpptulemuseni.

Otsin virtuaalassistenti!

Olen pidevalt otsimas häid ja tublisid vabakutselisi, kes naudivad siiralt oma tööd. Virtuaalassistendina on sinu peamiseks ülesandeks ettevõte teabehalduse, graafilise disaini, sotsiaalmeedia ja turundusteenuste pakkumine. Kui tunned nende teemade vastu huvi, siis saada mulle kiri ja arutame võimalusi.

Gerd seismas laua taga

MOTO

Meest sõnast, härga sarvest!

Aeg, kus härjad adra ees kõndisid on unustusse vajunud ning vahel tundub, et sinna jäi ka mehe sõna ja vastutus. Neil paaril sõnal on aga sügav sisu, mis tasub meeles pidamist nii töös kui eraelus. Lubadus, mis sai antud, peab looma… sihile viima.

Viimased blogipostitused

Ka mina kirjutan ja uuendan oma algset veebitarkust üle. Blogisse olen koondamas oma töiseid avastusi, uusi nippe, häid praktikaid ja abimaterjale. Ikka selleks, et Sullegi kodulehe loomine lihtsamaks kujuneks ja digi-turundamise maailm võõras poleks.  

Liitu uudiskirjaga

Ka mina kirjutan ja uuendan oma algset veebitarkust. Blogisse olen koondamas oma töiseid avastusi, uusi nippe, häid praktikaid ja abimaterjale.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Tasuta videojuhend

Soovid teha ise
omale
kodulehte?

MINU ABIGA JA TASUTA?
Kui nii, siis jäta oma e-posti aadress. Saadan sulle värskelt valminud videojuhendi teenuseid tutvustava kodulehe tegemiseks ja avalikustamiseks.