Lasteaed-Algkool “Vihasoo”

Veebiprojekt, mille märksõnadeks on kasvamine loodusega koos, lapsekesksus ning mängulisus.

Projekti kirjeldus

Vihasoo Lasteaed-Algkool on Kuusalu valla haridusasutus, kus toimetavad oma olulisi tegemisi väikesed mudilased sõimerühmadest ja ka suuremad tegijad algklassidest.
Veebiprojekti raames lõime lapsekeskse, mängulise kodulehe, mis ühtlasi toob esile Vihasoo Lasteaed-Algkooli loodussõbraliku iseloomu ning kus info on lapsevanemale kiirelt leitav.

Veebilehe aadress

www.vihasoo.edu.ee

Osutatud teenused

  • Veebilehe kontseptsiooni ja idee loomine
  • Veebilehe disainimine
  • Veebilehe arendus
  • Pildimaterjali tootmine
  • Videomaterjali tootmine

30 lk

30 uut sisulehekülge

Antud projekti raames struktureerisin vana veebisisu- lõin sisule uue hierarhia. Info on nüüd veebilehel kiiremini ja mugavamalt kättesaadav.

100+

Üle 100 uue pildi kodulehel

Pilt väljendab sõnast rohkem. Koostöös fotograafidega lõime kogu leheküljele täiesti uue ning just Vihasoo lasteaed-koolile omase pildisisu.

10+

Üle 10 uue video

Antud projekti põnevaimaks osaks oli videoklippide tootmine, mis võimaldas jäädvustada mängulisi ja seiklusterohkeid hetki laste tähtsast päevast.

Väljakutsed veebiprojektis

Kliendi sooviks oli luua veebileht, mis aitaks esile tõsta nende haridusasutuse erilist asukohta kaunis looduslikus rahvuspargis. Sealjuures ei lubatud unustada nende põhitegevust- põnevaid kooli ja lasteaia tegemisi.

Väljakutseks meile sai lapse looduskeskse ja mängulise tegevuse kokkusidumine asjaliku lapsevanemale mõeldud informatsiooniga. Nii sai lapselikud hetked looduses kaamerasse püütud ja koduleht vürtsitatud foto ja videomaterjaliga. Veebileht sai ühtlasi männimetsale omase rohe-rahuliku värvilahenduse, mis kõnetab ka asjalikumat lehekülastajat. Kogu veebilehel on kasutatud vaid üht rohelist põhitooni, millest omakorda on tuletatud heledamaid ja tumedamaid varjundeid.